Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Haberler
Ana sayfa ÜrünlerLastik Geri Dönüşüm Hattı

En İyi Kalite CCQ torba tipi toz toplayıcı

Çin Jiangyin Xinda Medicine and Chemical Machinery Co.,Ltd Sertifikalar
Çin Jiangyin Xinda Medicine and Chemical Machinery Co.,Ltd Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

En İyi Kalite CCQ torba tipi toz toplayıcı

Best Quality CCQ bag type dust collector
Best Quality CCQ bag type dust collector Best Quality CCQ bag type dust collector Best Quality CCQ bag type dust collector

Büyük resim :  En İyi Kalite CCQ torba tipi toz toplayıcı

Ürün ayrıntıları:

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 1 Takımları
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: bir plastik film ile sarılmış ve makinenin boyutuna göre ahşap bir durumda paketlenmiş ve genellikle
Yetenek temini: 50 Takımları her Çeyrek
Detaylı ürün tanımı
Garanti: 1 yıl renk: Mavi
Şart: Yeni fonksiyon: dilme
Vurgulamak:

rubber shredding machine

,

rubber tire shredder

Giriş

This type of bag house cleaning (also known as pressure-jet cleaning) is the most common. Bu tip torba ev temizliği (basınçlı jet temizliği olarak da bilinir) en yaygın olanıdır. A high pressure blast of air is used to remove dust from the bag. Torbanın tozunu almak için yüksek basınçlı hava kullanılır. The blast enters the top of the bag tube, temporarily ceasing the flow of dirty air. Patlama torba borusunun üst kısmına girerek kirli hava akışını geçici olarak durdurur. The shock of air causes a wave of expansion to travel down the fabric. Hava şoku, kumaştan aşağı doğru hareket eden bir genleşme dalgasına neden olur. The flexing of the bag shatters and discharges the dust cake. Torbanın esnemesi toz keki parçalara ayırır ve boşaltır. The air burst is about 0.1 second and it takes about 0.5 seconds for the shock wave to travel down the length of the bag. Hava patlaması yaklaşık 0.1 saniyedir ve şok dalgasının torbanın uzunluğundan aşağı inmesi yaklaşık 0.5 saniye sürer. Due to its rapid release, the blast of air does not interfere with contaminated gas flow. Hızlı serbest bırakılması nedeniyle, hava patlaması kirlenmiş gaz akışına müdahale etmez. Therefore, pulse-jet baghouses can operate continuously and are not usually compartmentalized. Bu nedenle, darbeli jet depoları sürekli çalışabilir ve genellikle bölümlere ayrılmaz. The blast of compressed air must be powerful enough to ensure that the shock wave will travel the entire length of the bag and fracture the dust cake. Basınçlı hava patlaması, şok dalgasının torbanın tüm uzunluğunu geçmesini ve toz keki kırmasını sağlayacak kadar güçlü olmalıdır.
En İyi Kalite CCQ torba tipi toz toplayıcı 0
Prensip

1. filtre torbası toz makinesi tipik bir yüksek verimli toz makinesi, kullanılabilir tahıl boyutu arıtma 0.1 um
2. toz giderme verimliliği genellikle fazla 99.9% ulaşabilirsiniz, ve performans istikrarlı ve güvenilir, ve kullanımı kolay.
3. Bu makine güçlü adaptasyon özelliğine sahiptir ve toz özdirenç özellikleri ve toz giderme verimliliğini etkilemediği için tozun her türlü özelliğini yakalayabilir.
4. toz ve basit bakım geri dönüşüm kolaydır, ama çamur arıtma, atık su kirliliği sorunu yoktur.
5. Bu kimya sanayi, gıda sanayi, ilaç endüstrisi, elektronik sanayi, vb toz üretim ekipmanları her türlü gibi çeşitli toz toplama için geçerlidir, ayrıca etkili bir şekilde demir ve çelik, demir dışı metaller, madencilik, çeşitli başa çıkabilirim toz ve çeşitli kurutma, karıştırma, karıştırma egzoz tozu arıtma.

En İyi Kalite CCQ torba tipi toz toplayıcı 1

 

Teknik veri sayfası

model CCQ-1 CCQ-2
Taşıma mesafesi (M) 7 7
Kapasite (kg / saat) 200 300
Güç (Kw) 5.5 5.5
Fiber Kabinin Boyutları (M) / 1.2x1.2x1.5

İletişim bilgileri
Jiangyin Xinda Medicine and Chemical Machinery Co.,Ltd

İlgili kişi: Ricky Lee

Tel: +8613506165705

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)