Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Haberler
Ana sayfa

Jiangyin Xinda Medicine and Chemical Machinery Co.,Ltd

Çin Jiangyin Xinda Medicine and Chemical Machinery Co.,Ltd Sertifikalar
Çin Jiangyin Xinda Medicine and Chemical Machinery Co.,Ltd Sertifikalar
Ben sohbet şimdi

Jiangyin Xinda Medicine and Chemical Machinery Co.,Ltd

1 2 3 4 5
Jiangyin Xinda Medicine and Chemical Machinery Co.,Ltd Jiangyin Xinda Medicine and Chemical Machinery Co.,Ltd Jiangyin Xinda Medicine and Chemical Machinery Co.,Ltd Jiangyin Xinda Medicine and Chemical Machinery Co.,Ltd Jiangyin Xinda Medicine and Chemical Machinery Co.,Ltd

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
Satıcı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Markalar : XINDA
No. Çalışanları : >100
Yıllık satış : 1600-2000
Yıl kurulan : 1996
İhracat p.c : 70% - 80%

Jiangyin Xinda Tıp ve Kimyasal Makine Co, Ltd, Jiangyin şehir, Jiangsu Eyaleti, Çin'in ünlü şehrinde bulunan, araştırma, geliştirme, üretim ve ilaç endüstrileri için yüksek performanslı ekipman satış adamıştır.

For the past years, we have been awarded by various authorities with 《Jiangsu Province New and High-Tech Enterprise》, 《Jiangsu Province Private Technology Enterprise》, 《Advanced Technology Unit》, 《National Credit Rating AAA Enterprise》and 《Contract and Credit abiding Enterprise of Wuxi City》. Geçtiğimiz yıllar boyunca, 《Jiangsu Eyaleti Yeni ve Yüksek Teknoloji Şirketi》, 《Jiangsu Eyaleti Özel Teknoloji Şirketi》, 《İleri Teknoloji Birimi》, 《Ulusal Kredi Derecelendirme AAA Şirketi》 ve 《Sözleşme ve Kredi ile çeşitli yetkililer tarafından ödüllendirildik. Wuxi Şehri Enterprise iding uymak. We possess 42 patents of proprietary intellectual property rights (of which there are 9 invention patents and 1 international patent). Mülkiyet fikri mülkiyet haklarının 42 patentine sahibiz (bunlardan 9 tanesi patent ve 1 uluslararası patenti vardır). The machines we make comply with EU standards with CE certificates. Yaptığımız makineler CE sertifikalı AB standartlarına uygundur.

İlaç, gıda, ince kimyasal, kozmetik, veterinerlik ve yem endüstrilerinde yaygın olarak kullanılan çevre dostu, enerji tasarrufu gibi özellikleri entegre eden yüksek teknoloji ürünü makineler geliştirdik. ABD, Japonya, İsrail, İsviçre, İspanya, Türkiye, Suudi Arabistan, Meksika, İran ve Hindistan gibi denizaşırı ülkeler, dünya çapındaki müşteriler arasında büyük popülerlik ve güven aldı.

Bizim iş kavramı: "cience lider, önce Kalite, müşteri Supremeparamountcy, üstün Hizmet ve üstünlük Peşinde, Mükemmellik Yaratmak"

Appreciate the long support and cooperation from our regular and new customers, we will always supply you with quality products and render our first class service! Düzenli ve yeni müşterilerimizden gelen uzun destek ve işbirliğini takdir ediyoruz, her zaman kaliteli ürünler sunacağız ve birinci sınıf hizmetimizi sunacağız! Welcome people from all over the world for business cooperation! İş işbirliği için dünyanın her yerinden insanlar hoş geldiniz!

 
İletişim bilgileri
Jiangyin Xinda Medicine and Chemical Machinery Co.,Ltd

İlgili kişi: Ricky Lee

Tel: +86-13506165705

Faks: 86-510-86392082

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)